Швидкий і простий обмін старих купюр в Сумах – Money 24

22 December 2020

Популярність безготівкового розрахунку з кожним роком зростає, але все ще залишаються місця, де не можна розплачуватися карткою. Тому готівкові гроші ще нескоро зникнуть з нашого життя. Ними користуватися досить зручно, але один мінус все-таки є: з часом вони зношуються. Якщо в ваших руках виявилися подібні екземпляри, і ніхто не хоче приймати їх як засіб платежу, звертайтеся до відділення Money 24. Ми приймаємо старі купюри в Сумах та міняємо їх на нові.

Критерії, за якими визначаються старі купюри

Пошкодження банкнот бувають дрібними або значними. Іноді з першого погляду не виходить зрозуміти, що купюра зношена, тому вам легко можуть дати такий екземпляр на касі в супермаркеті або будь-якому іншому місці. Однак потім ви можете самостійно оцінити стан готівки.
старі купюри Суми
Вам знадобиться обмін старих купюр в Сумах , якщо ви помітили такі ознаки, як:

 • сильні потертості;
 • розриви, надриви, відсутність куточків;
 • хімічні плями, сильні забруднення невідомого походження;
 • дірочки і проколи;
 • написи, малюнки, зображення і друку, наявність яких спочатку не передбачається;
 • сліди горіння;
 • зображення, які закривають частину серійних номерів;
 • місця склейки за допомогою скотчу.

Навіть якщо ви помітили тільки одну з перерахованих вище ознак, варто поміняти зношену банкноту на нову.

Обмін старих банкнот в Сумах: план дій

Зараз заміна старих купюр в Сумах проводиться не тільки в філіях Національного банку України, а й у багатьох комерційних установах, в тому числі в компанії Money 24. Приходьте до нас в будь-який зручний час, і наші співробітники допоможуть з обміном банкноти.

Спочатку купюру оцінює наш фахівець і визначає ступінь пошкоджень. До незначних відноситься збереження примірника більш ніж на 55%, відсутність слідів від хімії та горіння. Якщо повністю видно серійні номери, ви моментально отримаєте натомість нову купюру.

Якщо ж пошкодження оцінені як істотні (не видно серійних номерів повністю, є сильні розриви, плями, купюра змінила колір), то банкнота відправляється на професійну експертизу для підтвердження її оригінальності. Коли рішення буде прийнято, вам повідомлять і запропонують забрати нову купюру.

Money 24 – прийом зношених і старих купюр в Сумах

обмін старих купюр СумиЗвертайтеся до відділення Money 24 , щоб здати старі купюри в Сумах. Ми:

 1. Проводимо перевірку справжності;
 2. Швидко обслуговуємо;
 3. Беремо мінімальну комісію за послугу.

Співпрацювати з нами завжди приємно та легко. Також ми з радістю допоможемо з обміном валют і криптовалют, грошовими переказами по Україні та світу.

Читайте також: Чи варто міняти валюту на чорному ринку в Сумах? Поради від Money 24

Схожі публікації
Money 24 – найвигідніший обмін валюти оптом в Сумах
Money 24 – найвигідніший обмін валюти оптом в Сумах
22 December 2020

Людське мислення влаштовано таким чином, що ми постійно шукаємо для себе вигоду. Особливо часто це трапляється з тими, хто цього потребує ...