Чи варто міняти валюту на чорному ринку в Сумах? Поради від Money 24

22 December 2020

Чорний ринок валют в Сумах існував і буде існувати завжди. Тож багато людей звертаються туди за покупкою або продажем інвалюти у прагненні заощадити свої гроші. Однак сьогодні існує безліч інших місць, де можна так само вигідно конвертувати валюту. Давайте сьогодні поговоримо про те, які ж плюси і мінуси є у тіньового ринку, і чи варто туди звертатися.

Переваги та недоліки чорного ринку валют в Сумах

Звідки взагалі з’явився чорний ринок? Це сталося через те, що в державі є Центральний банк, який проводить грошово-кредитну політику і регулює вартість національної грошової одиниці. Щоб уникнути деяких заборон, люди користуються послугами «міняйл». Які переваги є у такого рішення?
чорний ринок валют Суми

  • Вам не потрібно показувати посвідчення особи та інші документи;
  • Можна обмінювати будь-яку суму за один раз без обмежень;
  • Пропонуються на вибір різні іноземні валюти, навіть ті, які рідко зустрічаються;
  • Юридичним особам не потрібно звітувати перед податковою службою.

Також багато хто впевнений, що курс на тіньовому ринку набагато більш вигідний. Раніше, можливо, так і було, але не зараз. Ви в цьому переконаєтеся, якщо порівняйте ставки з пропозиціями від компанії Money 24. В результаті, на курсовій різниці ви нічого не втратите, якщо вирішите звернутися в обмінник. І плюс в тому, що тут вам гарантують безпеку, на відміну від чорного ринку і «міняйл». Там ніхто не буде нести відповідальності, якщо вас пограбують, дадуть підроблені банкноти або купюри, яких давно немає в обороті.

Як формується курс на чорному ринку в Сумах

Курс валют на чорному ринку в Сумах залежить від тих же факторів, що і ставки в офіційних банках або обмінних пунктах.

обмін на черному рынку валют Суми

На нього впливає:

  1. Монетарна політика: торги доларом на міжбанківському ринку, збільшення і зниження процентних ставок, додатковий випуск грошової маси;
  2. Макроекономіка: стан ВВП і державного боргу, інфляція і рівень зайнятості, держбюджет та індекс ділової активності, сальдо торговельного балансу.
  3. Фінанси і політичний сектор: зміни в законодавстві, військові конфлікти та міжнародні сутички, масові страйки, зміни в політиці оподаткування.

Де краще за все обміняти валюту в Сумах

Звертайтеся до відділення Money 24, якщо вам потрібен обмін валют в Сумах на вигідних умовах.

Ми гарантуємо безпеку нашим клієнтам: перевіряємо справжність кожної купюри і за бажанням надаємо супровід після обміну великих сум.

Перед відвідуванням обмінного пункту пропонуємо залишити на сайті електронну заявку, де ви можете зафіксувати актуальний курс на півгодини.

Ставайте нашим постійним клієнтом й отримайте вигідні знижки.