Курс обмена Долар США / Гривня у Сумах на сьогодні
Купівля
27.1300
Продаж
27.3200
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.1500
Продаж
27.3000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1960
GBP/USD 1.3700 1.3850
USD/RUB 72.5000 74.4500
EUR/RUB 86.3600 88.4900
USD/PLN 3.7700 3.8900
EUR/PLN 4.5300 4.6100
Графік змін Курс обмена Долар США / Гривня у Сумах на сьогодні

Money 24 – найвигідніший курс долара до гривні в Сумах

Якщо ви стежите за ситуацією, яка відбувається в світі, то напевно кожен день в новинах бачите інформацію про зростання або падіння валютних курсів. Найчастіше обговорюється саме курс долара в Сумах, тому що до нього прив’язані ціни на багато товарів і послуг в нашій країні. Перебувати в курсі подій важливо, якщо вам хочеться заощадити власні кошти та здійснювати вигідні обмінні операції. Маючи навіть базові знання, ви зможете самостійно аналізувати співвідношення USD/UAH та робити найточніші прогнози. Сьогодні ми поговоримо про це, а також розповімо, де шукати найвигідніший обмін доларів в Сумах.
курс доллара Суми

Що впливає на курс долара в Сумах

Сьогодні співвідношення долара до гривні часто демонструє коливання.
Можна виділити кілька основних факторів, які впливають на ціну:

 1. Монетарна політика. НБУ – це орган, який регулює коливання національного грошового знаку по відношенню до долара. Якщо прогнозуються сильні скачки, ЦБ може «погасити» їх за допомогою участі в торгах на міжбанківському ринку, встановлення обмежень по операціях з доларом і нових процентних ставок по кредитах.
 2. Економічний стан. Найчастіше для аналізу причин стрибків курсу долара до гривні в Сумах потрібно подивитися на економічні показники. Курс може змінюватися за рахунок ВВП, індексу споживчих цін, держбюджету, індексу ділової активності, рівня зайнятості, зовнішнього боргу, сальдо платіжного балансу.
 3. Політична стабільність. В Україні, як ми знаємо, ситуація нестабільна. Існує міжнародний конфлікт, який негативно позначається на економіці, відповідно, сприяє девальвації валюти.

Навіщо купувати і продавати USD в Сумах

Причин для того, щоб купити або продати долари, існує багато. Мабуть, основною масою клієнтів обмінних пунктів стають компанії. Вони здійснюють оптові обмінні операції, щоб забезпечити потік грошових коштів між філіями, що знаходяться в різних країнах. Також підприємці оплачують послуги зарубіжних партнерів, закуповують в інших країнах товари.

Крім цього, обмін USD необхідний:

 1. Трейдерам. Під час спекуляцій на біржах важливо стежити за динамікою грошової одиниці. А потім, щоб витратити зароблені кошти, потрібно поміняти їх на гривні.
 2. Інвесторам. Якщо вклад направляється до іншої держави, необхідно купувати валюту, а якщо в Україну – продавати.
 3. Приватним особам. З доларами можна поїхати подорожувати практично в будь-яку країну і оплачувати там послуги. Також валюту часто купують для зберігання заощаджень, адже вона показує себе з надійного боку.

Як зафіксувати вигідний курс долара в Сумах
курс долара до гривні Суми сьогодні

Іноді трапляються ситуації, коли валютний курс змінюється не щодня, а щогодини (а то й частіше). У такому випадку досить складно спланувати обмін таким чином, щоб він виявився для вас вигідним. Тому в обміннику Money 24 для клієнтів діє унікальна послуга – фіксація актуального курсу долара.

 

Як нею скористатися?

 • Переходьте на наш сайт;
 • Створюйте електронну заявку;
 • Вказуйте необхідну суму доларів для конвертації.

 

Важливо зробити це за півгодини або менший проміжок часу до того моменту, як ви доберетеся до обмінного пункту. За допомогою такої заявки актуальна ціна USD фіксується для вас, а ми заздалегідь готуємо необхідну суму. Так ви економите і свій особистий час, і отримуєте максимум вигоди від угоди.

Американський долар і його особливості в трейдингу

Очевидно, що вигідно спекулювати валютою США можна в період активності Американської торгової сесії. Це ідеальний час, особливо для новачків. Взагалі, на FOREX, як і в світових масштабах, долар займає перше місце за популярністю. Одна з головних його особливостей полягає в тому, що до нього котируються будь-які інші валюти:
курс долара до гривні Суми обмін

 • відомі (рублі, євро, фунти);
 • екзотичні (польські злоті, франки та інші).

Також USD вважається однією з небагатьох валют, за допомогою яких можна торгувати на довгострокову і короткострокову перспективу. В обох випадках вдається отримувати прибуток. Крім того, при спекуляції доларом ризики зводяться до мінімуму, тому що на біржі у нього низька волатильність.

Кращий обмін USD/UAH в Сумах – Money 24

Якщо вам потрібно конвертувати долари в особистих або бізнес-цілях, приходьте в обмінник Money 24 в Сумах. Чому варто звертатися до нас?

 • Ми надаємо приємні знижки постійним клієнтам, а також при оптовому обміні;
 • При проведенні операцій з великою сумою грошей вас супроводжують до автомобіля або інший локації, яка знаходиться поблизу;
 • Всі банкноти, які до нас надходять, ретельно перевіряються на справжність;
 • Ми гарантуємо найвигіднішу вартість долара і швидке обслуговування.

Крім конвертації американської валюти, ви можете звернутися до нас за оформленням грошового переказу, обміном криптовалюти і заміною старих купюр. Ми завжди раді вам допомогти.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Сумах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

м. Суми, вул. Кооперативна, 1

Як дістатися

Зліва при в`їзді на криту стоянку ТРЦ Київ

Пн-Нд 09:00 - 20:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ