Курс обміну Рубль / Гривня у Сумах на сьогодні
Купівля
0.3630
Продаж
0.3740
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3640
Продаж
0.3730
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1960
GBP/USD 1.3700 1.3850
USD/RUB 72.5000 74.4500
EUR/RUB 86.3600 88.4900
USD/PLN 3.7700 3.8900
EUR/PLN 4.5300 4.6100
Графік змін Курс обміну Рубль / Гривня у Сумах на сьогодні

Вигідний курс рубля в Сумах та обмін від Money 24

Якщо розглядати російський рубль на міжнародному рівні, тут він не особливо цінується. Але на грошову одиницю все одно існує високий попит. А все чому? Тому що Російська Федерація – це величезна країна, в якій проживає понад 140 мільйонів людей. Вони щодня користуються валютою. А якщо ще врахувати громадян інших країн, яких цікавить курс рубля в Сумах для покупки, то можна тільки уявити собі обсяг попиту.
курс рубля в Сумах
Російську валюту купують для того, щоб інвестувати і вести співпрацю по бізнесу, брати участь в торгах на біржах, подорожувати або робити грошові перекази. Причин є маса, але, якщо вам потрібно провести вигідну обмінну операцію, рекомендуємо звертатися до відділення Money 24 в Сумах. Також ми розглянемо всі характеристики й особливості співвідношення RUB/UAH.

Курс рубля до гривні в Сумах: причини змін

Курс рубля до гривні на сьогодні встановлюється відповідно до офіційних даних від Центральних банків. Вони проводять грошово-кредитну політику, мета якої – уникнути різких курсових стрибків. Щоб захистити свої національні валюти, вони вдаються до зміни процентних ставок по кредитах, проводять інтервенції, регулюють зовнішньоторговельні операції і встановлюють обмеження з валютних операцій для населення.

Також курс рубля (Суми) залежить від:

  1. Стану економіки. Тут важливо аналізувати показники України та РФ. Зміни в динаміці ВВП, обсягу зовнішніх боргів, державних бюджетів і сальдо платіжного балансу тягнуть за собою курсові коливання. Також важливо відстежувати рівень інфляції й безробіття, індекс ділової активності.
  2. Цін на сировину на світовому ринку. Серед нечисленних сировинних валют в світі присутній рубль. Це означає, що він безпосередньо залежить від вартості сировини, а саме газу й нафти. Все тому, що держава видобуває та експортує ці товари у великих обсягах.
  3. Спекуляцій біржових гравців. Учасники торгів, особливо великі, здатні навмисно підвищувати або знижувати вартість рубля. Вони це роблять шляхом продажу або покупки котирувань з його участю, щоб заробити гроші. Але такі дії мають короткочасний ефект.

Динаміка курсу рубля і поради по трейдингу

курс рубля Суми
Аналізуючи котирування RUB/UAH за останні п’ять років, можна побачити кілька різких стрибків. Наприклад, протягом 2015 року рубль подешевшав з 0,46 до 0,34 гривень. Однак протягом наступних двох років його вартість поступово росла. У січні 2018 вона досягла значення в половину гривні. Після цього знову почалася девальвація російської грошової одиниці, яка триває досі. Курс рубля в Сумах на сьогодні становить 0,37 UAH.

Торги за участю RUB на міжнародному валютному ринку відбуваються постійно. Тут валюта дуже популярна, практично як долар і євро. Улюблені котирування професійних трейдерів – USD/RUB, EUR/RUB, RUB/PLN та GBP/RUB.

Так як у валюти РФ висока волатильність, то потрібно спекулювати з обережністю. Новачкам найкраще не брати ці котирування, тому що ризики досить високі. Але якщо ви вмієте користуватися інструментами технічного і фундаментального аналізу, то можна отримати високий дохід. Не забувайте стежити за вартістю нафти й газу, тому що рубль безпосередньо з нею пов’язаний.
курс рубля в Сумах на сьогодні

Money 24 – вигідний курс рубля та обмін в Сумах

Якщо вас цікавить актуальний курс рубля в Сумах, щоб купити або продати валюту, заходьте на сайт Money 24 або завантажуйте наш мобільний додаток. Ми пропонуємо:

  • Фіксувати курс на 30 хвилин за допомогою онлайн-заявки;
  • Вивчати динаміку UAH/RUB на графіку;
  • Дізнаватися свіжі економічні новини.

Ми допоможемо обміняти рублі оптом і в роздріб, гарантуючи безпеку та справжність купюр. Постійним клієнтам ми даруємо приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Сумах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

м. Суми, вул. Кооперативна, 1

Як дістатися

Зліва при в`їзді на криту стоянку ТРЦ Київ

Пн-Нд 09:00 - 20:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ