Курс обміну Євро / Гривня у Сумах на сьогодні
Купівля
32.3300
Продаж
32.6200
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
32.3500
Продаж
32.6000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1960
GBP/USD 1.3700 1.3850
USD/RUB 72.5000 74.4500
EUR/RUB 86.3600 88.4900
USD/PLN 3.7700 3.8900
EUR/PLN 4.5300 4.6100
Графік змін Курс обміну Євро / Гривня у Сумах на сьогодні

Money 24 – вигідний курс євро до гривні та обмін в Сумах

Минуло вже 27 років з того моменту, як з’явився Євросоюз. Але далеко не відразу в цій зоні була введена єдина грошова одиниця: це сталося лише через шість років. Навіщо вона потрібна? Для забезпечення безмитної торгівлі між країнами на вигідних умовах, залучення інвестицій і конкурування з найпопулярнішою валютою в світі – доларом. З моменту появи євро пройшло не так багато часу, але все це вдалося втілити в реальність. На даний момент курс євро в Сумах досить стабільний, а валюта вважається надійною.

курс євро Суми

Якщо оцінювати EUR в міжнародних масштабах, на грошову одиницю припадає третина від загальної кількості платежів. Її також використовують, щоб зберігати золотовалютні резерви держав. Сьогодні ми докладніше поговоримо про особливості співвідношення EUR/UAH, щоб ви змогли проводити вигідні обмінні операції.

Як формується курс EUR/UAH в Сумах

Курс євро до гривні в Сумах встановлюється на основі:

 1. Показників економіки. Щоб аналізувати коливання EUR/UAH, потрібно відстежувати показники макроекономіки: ВВП і ВНП, співвідношення зайнятого і незайнятого населення, інфляцію, сальдо торгівельного балансу, індекс ділової активності, державні боргові зобов’язання.
 2. Інвестиційної діяльності. Проводячи аналіз міжнародних інвестицій, можна помітити, що більш за 80% транзакцій проводять або з доларом, або з євро. Коли вкладники вважають за краще використовувати європейську валюту, на неї збільшується попит. Тому і вартість стає вище.
 3. Банківської політики. НБУ і ЄЦБ прагнуть захистити національні валюти від різких стрибків. Для стабілізації курсу застосовується емісія грошової маси, торги на міжбанківському ринку, контроль і обмеження валютних операцій, регулювання експортних та імпортних операцій, а також облікової ставки.

 

Специфіка трейдингу європейською валютою та її динаміка

курс євро до гривні Суми
Якщо оцінювати часовий проміжок останніх трьох років, можна побачити кілька значних стрибків. На початку 2018 року вартість євро перевищила 34 гривні, що стало неприємною новиною для всіх українців. Але незабаром курс почав поступово знижуватися, і вже в грудні 2019 року досяг значення 26.3 UAH. На жаль, ситуація протрималася недовго. Дуже швидко ціна євро почала збільшуватися, і така тенденція зберігається до цих пір. Зараз купити EUR пропонується за 34.7 UAH.

На біржах грошовий знак Євросоюзу користується успіхом: він на другому місці за популярністю, після долара. У більшості випадків в парі з євро стоять інші валюти країн Європи, наприклад, фунти стерлінги, швейцарські франки.

Також дуже затребувані котирування EUR/JPY і EUR/USD. Як правило, волатильність валюти висока, за рахунок чого потрібно ретельно продумувати стратегію трейдингу. Але й заробіток виходить великим, якщо все робити правильно. Для спекуляцій можна вибирати і короткий, і довгий проміжок часу. При цьому важливо проводити фундаментальний аналіз, оцінюючи свіжі новини з Євросоюзу.

 

Навіщо відстежувати курс і міняти євро в Сумах

Аналізувати курсові стрибки, в першу чергу, потрібно учасникам біржових торгів. Вигода від угоди багато в чому залежить від ваших здібностей оцінити динаміку і зробити відповідні прогнози. А обмін знадобиться для перекладу заробітку з інвалюти в національний грошовий знак.

Також послуга конвертації потрібна:

 1. Приватним особам. По-перше, багато хто переводить особисті заощадження в євро, тому що валюта може похвалитися своєю надійністю. По-друге, потрібно міняти гроші перед поїздками в країни ЄС, щоб оплачувати там товари і послуги.
 2. Компаніям і інвесторам. У підприємств є необхідність закуповувати товари в інших державах, співпрацювати з іноземцями або забезпечувати потік коштів всередині компанії, якщо вона міжнародна. А інвесторам потрібно продавати інвалюту, щоб вкладати в Україну, або купувати євро, щоб інвестувати в ЄС.

Як зафіксувати курс євро в Сумах

курс євро Суми сьогодні
У нинішні часи вартість валюти може змінюватися щодня, а то й щогодини. У такій ситуації важко передбачити, коли настане вдалий час для обміну. Щоб захистити себе від непередбачених стрибків, ви можете заздалегідь зафіксувати актуальний курс євро у відділені Money 24.

Для цього необхідно:

 • Зайти на наш сайт;
 • Оформити заявку на обмін;
 • Вказати валюту, суму, а також персональні дані.

Електронні заявки залишаються актуальними протягом півгодини з моменту розміщення. Тому вам необхідно формувати її перед тим, як ви збираєтеся відвідати обмінний пункт. Ви зможете заощадити свій час, так як ми вже підготуємо необхідну суму інвалюти. І курс для вас залишиться незмінним.

Вигідна покупка/продаж євро – Money 24 Суми

Шукайте обмінник, де можна вигідно проводити обмінні операції з євро оптом і в роздріб? Тоді вам необхідно звернутися в компанію Money 24 в Сумах. Ми пропонуємо:

 • завжди привабливий курс;
 • безпеку для кожного клієнта;
 • перевірку банкнот на справжність;
 • знижки постійним відвідувачам.

Також у нас є додаткові послуги: внутрішні та зовнішні перекази грошей, обмін криптовалюти і заміна зношених купюр. Звертайтеся до нас за будь-якими фінансовими операціями.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Сумах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

м. Суми, вул. Кооперативна, 1

Як дістатися

Зліва при в`їзді на криту стоянку ТРЦ Київ

Пн-Нд 09:00 - 20:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ